sobota, 20 listopada 2010

żenada.


Wiecie wy co kocham gościa. Nic nie daje do myślenia i nie uspokaja mnie jak jego muzyka, czyste słoneczne reggae i tak w sumie to aż mi się ręce załamują, jak patrze co się ostatnio dzieje, a mianowicie.
Ludzie drogi zniewolony przez komercję, tego medialnego chłamu! Kurwa nie dajcie się no. Otóż przyszedł sobie na jak wy to mówicie 'polską scenę muzyczną' Kamil Bednarek, nie no nic do gościa nie mam no bo jak bym miała mieć cokolwiek, grzeje nieźle i tak dalej i tak dalej i w sumie to nie o niego tu chodzi, gdyby kto do usłyszał w radiu to by nawet uwagi nie zwrócił czego konkretnego słucha, no ale pokazał swą boską twarz i 80 % nastolatek uznało że go kocha i od teraz słucha reggae, sory, ale jak na to patrzę to łzy żalu, no dobra nie przesadzam z tymi łzami, ale kurwa coś mi się dzieje no. Ja nie kocham reggae jak nie wiem co, czasami posłucham i już, a mega fanki Kamila ustawiają sobie na avki słit mryche w zielono żółto czerwonym kolorze, jak zioła na oczy nie widziała i nawet nie wie o co w tym wszystkim biega. Zaznaczam nie robię z siebie znawcy, ale wy też nie róbcie po przesłuchaniu paru piosenek, jakiegoś gościa i wymyśleniu sobie, że od teraz będziecie takie peace&love. -,-

5 komentarzy:

 1. zgadzam się, dobra notka. ja nie rozumiem tych ludzi..ja słucham reggae od dobrych 6 lat..ale ten Kamil Bednarek mnie jakoś nie zachwyca. może i ma dobry głos..ale nic wiecej.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma za co. XD
  wiem, że mam boskie tło < 3
  szukałam go 2 h to efekt jest XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj :) Poświęcę parę minutek na skomentowanie twojej wypowiedzi, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko, bo chyba mogę. :) Na początku chcę napisać, że się z Tobą nie zgadzam. Może to i racja i mnie też razi w oczy jak osoby które nie miały nigdy doczynienia z reggae, niszcz tą piękną muzykę i stan ducha pisaniem tekstów, które tak na prawdę nie rozumieją, ale musisz to zrozumieć, że nie tak znaczna większość, bo głos, który uderza w serce i jednoczy musi się czuć. Nie sądzę, że osoba która nie czuje tego typu muzyki, mogłaby się tak wczuć w jego piosenki, na tyle żeby zainteresować się tym typem muzyki, jest wiele przystojnych facetów, którzy próbują zabłysnąć w świecie muzyki, ale im nie wychodzi, bo nie mają tego 'czegoś', co ciągnie do siebie osoby w różnym wieku. Kamil to ma, szerzy tą muzykę między młodszymi i starszymi a to jest piękne.. Mnóstwo osób dzięki niemu zainteresowało się tą muzykę, chociaż masz racje, że znaczny procent tylko dlatego, że jest przystojny w każdym bądź razie dzięki niemu ta muzyka żyję. Ja słucham reggae już kilka lat, nie jestem rastamanem, nie znam wszystkich oznaczeń,dlatego też ich nie używam, ale dla mnie najważniejsza jest muzyka, słoneczna muzyka, która płynie z serca. Nie powinno Cię razić w oczy to, że są jednostki, które ulegają chwilowym modom, większość po prostu czuje tą muzykę chociaż są też i tacy którzy lubią na Kamila patrzeć, ale trzeba to zrozumieć.. taki wiek :) ma w końcu piękny głos, jest przystojny (nie ma co) no i ma w sumie gadane a jego piosenki są świetne.. dla wielu może być jakąś tam cząstką ideału, na który można patrzeć a nie można spotkać i z nim porozmawiać (co często równałoby się z rozczarowaniem).. czasem po prostu niektórzy niezależnie od swej woli wchodzą w to jak to napisałaś "zniewolenie przez komercję tego medialnego chłamu".. nie jestem jedną z tych, bo na taki głos i energetyczną muzykę zwróciłabym uwagę nawet w radiu.. Rozumiem, że wyrażasz swoje zdanie przez tą notkę, ale nie grzej się tak, bo ludzi nie zmienisz, a to że dziewczyny w takim nastoletnim wieku patrzą na wygląd to normalne, ważne by być prawdziwym w stosunku do siebie. nie sądzę, że o każdej muzyce którą aktualnie słuchamy musimy wiedzieć dużo, ale masz racje, powinniśmy wiedzieć co piszemy, dlatego troszkę Cię popieram, mimo to daj na luz, chociaż imponuje mi twoje zdanie, mimo tego, że identyczne wyraża 50% Kamila słuchaczy, więc równie dobrze mogłabym Ciebie osądzić o jakieś zniewolenie. ja jestem pośrodku tego chaosu, uwielbiam go słuchać i będę go słuchać, od dawna lubię ten typ muzyki, jakby tak nie było nie dałabym się omamić samemu wyglądowi, myślę więc że większość tak samo. świat jest dziwny, ale pozwól mu toczyć się swoimi drogami i pozwól nastolatkom przeżywać swoje pierwsze telewizyjne miłości, chociaż dalej pisz co Ci leży na sercu, bo każdy ma inne zdanie a czasem fajnie jest podyskutować.. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dokładnie ! ^^ owszem ma ładny głos ale jak ktoś wspomniał nic po za tym .

  OdpowiedzUsuń